Jesteś tutaj:

Spotkanie autorskie z Maciejem Górniakiem w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki

Data: 03.11.2022 r.    287
Relacja z imprezy.
w tle kosmos | na górze logo biblioteki, poniżej treść: Biblioteka Miejska w Wyszkowie zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Górniakiem | Czy da się zobaczyć przyszłość? Czym jest intuicja? Czy ludzka chciwość ma granice? Czy czas jest tym, czym nam się wydaje? Z ilu wymiarów składa się rzeczywistość? | 3 listopada, godz. 18:00, Biblioteka Miejska w Wyszkowie, sala im. prof. L. Maciąga, III piętro | Spotkanie zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Bibliotece Miejskiej w Wyszkowie (po prawej małe logo Dyskusyjnego Klubu Książki) | www.biblioteka.org.pl | facebook.com/Biblioteka.Miejska.Wyszkow.


3 listopada w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Maciejem Górniakiem, autorem futurystycznej trylogii „DNA”. Powieść „Spirale zagłady” to pierwszy z trzech tomów beletrystyki z gatunku fantastyki naukowej, której fabuła oparta jest na wydarzeniach historycznych i naukowych faktach.
Wydarzenie odbyło się w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki. To niezapomniany wieczór, pełen pytań i odpowiedzi na temat takich zjawisk jak przeczucia czy sny, które bywają zapowiedzią tego co ma się zdarzyć. Uczestnicy mieli również okazję brać udział w ciekawych eksperymentach.
Wszystkim obecnym dziękujemy za aktywny udział.

Zapraszamy zainteresowanych na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 1 grudnia o godz. 18:00, Czytelnia Naukowa (II piętro, sala nr 21).

Zapraszamy do lektury artykułów na temat tego wydarzenia, które ukazały się w lokalnej prasie:

- Nowym Wyszkowiaku