Jesteś tutaj:

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa, informujemy iż od 12 marca zostaje czasowo zawieszona działalność Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej.

Data: 12.03.2020 r., godz.     341
.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa, informujemy:

  1. Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.
  2. Od 12 marca zostaje czasowo zawieszona działalność jednostek organizacyjnych: Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” oraz Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej.
  3. Do końca marca wszystkie zaplanowane wydarzenia (koncerty, imprezy, debaty, wystawy itp.) zostają odwołane.
  4. Zalecamy ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwiać przez Internet m.in. zapłacić podatek czy zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.