Jesteś tutaj:

"Ozobot-mój przyjaciel robot"

Data: 30.03.2019 r., godz. 10:00    75
Zapraszamy na 5 kreatywnych warsztatów z podstaw programowania


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA 5 KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z PODSTAW PROGRAMOWANIA ❗❗❗

Podczas autorskich warsztatów "Ozobot-mój przyjaciel robot" przy wykorzystaniu małego, sprytnego robota, platformy Ozoblockly oraz tabletów pokażemy naszym małym programistom jak ważne i przyjemne jest programowanie.Dziecko poprzez zabawę będzie uczyć się myślenia algorytmicznego, komputacyjnego, a przy okazji rozwinie swoją wiedzę na kilka bardzo ciekawych dla niego tematów (program poniżej). Zapraszamy do udziału!!!

ZA CAŁY CYKL 5 JEDNOGODZINNYCH SPOTKAŃ TYLKO 150 zł
UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
Dla każdego uczestnika warsztatów czeka dyplom oraz mały upominek.

Startujemy już 16.03!
Zapisy pod numerem telefonu 577 912 093
lub za pośrednictwem Facebook’a.

I grupa-wiek 5-7 lat, godzina 10.00
II grupa-wiek 8-10 lat, godzina 11.30

W programie:

Zajęcia I - 16.03
"Ozobot-mój przyjaciel robot"
Podczas pierwszych zajęć wprowadzimy Cię w świat programowania za pomocą sprytnego robota o nazwie Ozobot. Udowodnimy, że programowanie jest możliwie nie tylko za pomocą komputera. Przyjdź i przekonaj się, że to świetna zabawa, podczas której pokażemy Ci, że kodowanie może być naprawdę łatwe i przyjemne!

Zajęcia II - 30.03
"Ozobot w przestrzeni kosmicznej"
Czy potrafisz wymienić wszystkie planety w układzie słonecznym? Wiesz co to jest czarna dziura? Ile księżyców ma Jowisz? Na te wszystkie pytania oraz wiele innych poznasz odpowiedź podczas naszych warsztatów. Ozobot zabierze Cię w kosmiczną podróż, podczas której poprzez programowanie poznasz wiele ciekawostek o kosmosie.

Zajęcia III - 13.04
"Ozobot poznaje anatomię człowieka"
Ozobot jest robotem, który tym razem chciałby nauczyć się czegoś o Was i o tym jak funkcjonujecie. Pomóżcie mu poznać anatomię człowieka i wyjaśnijcie jak funkcjonuje ludzkie ciało. Podczas tych warsztatów tak zaprogramujecie naszego przyjaciela, aby dowiedział się jak niezwykłe i fascynujące jest ciało człowieka.

Zajęcia IV - 11.05
"Ozobot w krainie geometrii"
Podczas tego spotkania wyruszysz z Ozobotem do fascynującej krainy geometrii, gdzie spotkasz nie tylko mnóstwo figur geometrycznych, ich właściwości, ale także różne symbole i znaki. Geometrię naprawdę da się lubić! Przyjdź i przekonaj się jak prosta i przyjemna może być zabawa z Ozobotem w krainie geometrii.

Zajęcia V - 8.06
"Ozobot ratuje naszą planetę Ziemię!"
Wszyscy wiemy jak ważna jest nasza planeta, środowisko w jakim żyjemy i rzeczy którymi się otaczamy. Razem z Ozobotem będziemy programować i przypominać sobie i uczyć się co robić, aby wokół nas było czysto i przyjemnie.

Serdecznie zapraszamy!
Fundacja Octopus