Jesteś tutaj:

„Czary Mary Niedowiary czyli Marzanna Graff i jej bajkowe czary” - spotkanie autorskie z Marzanną Graff

Data: 22.04.2022 r.    494
Relacja z imprezy.
Czary mary niedowiary czyli Marzanna Graff i jej bajkowe czary | Niezwykłe historie pisane, nagrywane, opowiadane i na scenie przedstawiane | To wszystko na spotkaniu z pisarką, scenarzystką i aktorką Marzanną Graff | 22 kwietnia o godz. 11, M-GBP w Wyszkowie, III piętro, sala im. prof. L. Maciąga |  Po spotkaniu można będzie nabyć autorskie słuchowiska „Smokożaba” i „Żyrafa Aldona” – 25 złotych


22 kwietnia w wyszkowskiej Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie pt. „Czary Mary Niedowiary czyli Marzanna Graff i jej bajkowe czary”.
Odwiedziły nas grupy z Przedszkola Integracyjnego nr 4 oraz Przedszkola nr 7 „Promyk”. 6-letni uczestnicy wysłuchali bajek autorki, dowiedzieli się ciekawych historii o bohaterach słuchowisk oraz wykonywali przydatne ćwiczenia oddechowe, rozluźniające i poprawiające wymowę.
Następnie był czas na zadawanie pytań odnośnie pisania magicznych bajek oraz czytania ich słuchaczom.
Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, a chętni mieli możliwość zakupu słuchowiska naszych gości – „Żyrafa Aldona” oraz „Smokożaba”.
Bardzo dziękujemy Pani Marzannie Graff oraz Panu Aleksandrowi Mikołajczakowi za udane, ciekawe spotkanie, a przedszkolakom za aktywny udział w wydarzeniu z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Zapraszamy do lektury artykułów na temat tego wydarzenia, które ukazały się w lokalnej prasie:

- Wyszkowiaku